TALEP FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

M-2 Çift Kafa Kapitone Makinası
Mert Makina

M-2 Çift Kafa Kapitone Makinası

M-2 Çift Kafa Kapitone Makinası

Ürün Açıklaması

Mert Makina Full otomatik Rulo beslemeli M-2 Çift Kafa Kapitone Makinası yatak, kanepe, koltuk ve ev Tekstil ürünlerinin kullanımı için hazırlamıştır. M-2 Çift Kafa Kapitone Makinası rakiplerine karşı çok daha hızlı ve fresiz üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca Mert Makina uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde güçlü şasesi ile uzun yıllar sorunsuz olarak çalışması için tasarlanmıştır. Yeni nesil kapitone makinesi ile her türlü sanayi, tekstil, otomotiv, ev tekstili için yüksek kaliteli kapitone, yatak paneli, yorgan, her türlü kılıf, kıyafet ve uyku tulumları üretimini sağlamaktadır. Ayarlanabilir presleme ayağı sayesinde sünger, visco, lateks, ipek, pamuk, elyaf, tela, jakarlı kumaşlar, örme kumaş, esnek kumaşlar gibi 10 cm\'e kadar farklı katmanlardan oluşan maksismum kalınlıktaki malzemelerin yanı sıra en ince malzemelerle de çalışabilmektedir. Geliştirmiş olduğumuz teknoloji sayesinde milimetrik hassasiyet ile en ve boy kesim avantajı sağlar. Bu makine, en yüksek hızda, düşük maliyetle yüksek kaliteli ürün fırsatı sunuyor.

Mert Makina Full otomatik Rulo beslemeli M-2 Çift Kafa Kapitone Makinası yatak, kanepe, koltuk ve ev Tekstil ürünlerinin kullanımı için hazırlamıştır. M-2 Çift Kafa Kapitone Makinası rakiplerine karşı çok daha hızlı ve fresiz üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca Mert Makina uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde güçlü şasesi ile uzun yıllar sorunsuz olarak çalışması için tasarlanmıştır.

Yeni nesil kapitone makinesi ile her türlü sanayi, tekstil, otomotiv, ev tekstili için yüksek kaliteli kapitone, yatak paneli, yorgan, her türlü kılıf, kıyafet ve uyku tulumları üretimini sağlamaktadır. 

Ayarlanabilir presleme ayağı sayesinde sünger, visco, lateks, ipek, pamuk, elyaf, tela, jakarlı kumaşlar, örme kumaş, esnek kumaşlar gibi 10 cm'e kadar farklı katmanlardan oluşan maksismum kalınlıktaki malzemelerin yanı sıra en ince malzemelerle de çalışabilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz teknoloji sayesinde milimetrik hassasiyet ile en ve boy kesim avantajı sağlar.

Bu makine, en yüksek hızda, düşük maliyetle yüksek kaliteli ürün fırsatı sunuyor. 

Ürün Tanımı Çift Kafa Kapitone Makinası
Maksimum Dikiş Hızı 3500 Rpm
İlmek Boyu 2 mm - 7 mm
Maksimum Kapitone Kalınlığı 10 cm
Dikiş Kafası Sayısı 2
Dikiş Kafası Dürkopp Adler 867
Dikiş Tipi Kilit Dikiş
Masura Tipi Battal Boy Dürkopp Adler XXL
Önerilen İğne Kalınlığı 120-160
Maksimum Kumaş Genişliği 250 cm
Maksimum Dikiş Alanı 230 cm x 250 cm
Hazır Olan Desen Adedi 300-400
Otomatik Boy Kesim Var
Otomatik En Kesim Var
Otomatik Üst ve Alt İp Kesme Var
İp Koptu Sensörü Var
Masura Bittiğinde Otomatik Durma Sistemi Var
Desen Çizim Programı Var
Malzeme Besleme Sistemi 5+1
Ağırlık 4000 kg
Hava 6-8 bar
Voltaj 3 Faz 380V
Güç 5.5 kW
Nakliye Alanı 2.3 m x 8 m
CE Sertifikası Var